О нас

АПТЕЧНА МЕРЕЖА ЛЕДА

Аптечна мережа "ЛЕДА"- це новый стандарт аптек з найширшим асортиментом ліків. Виготовлення ліків в умовах аптеки має безліч переваг. Завдяки екстемпоральному виготовленню ліків, аптека має можливість готувати індивідуальні лікарські препарати для хворого, який звернувся в аптеку, з урахуванням його захворювання, ваги, віку, індивідуальної непереносимості, а також необхідного дозування, яке не випускається фармацевтичними заводами. Наші фармацевти постійно підвищують свою кваліфікацію, професійно консультують і завжди нададуть допомогу.
У наших аптеках понад 10 тисяч медикаментів та виробів медичного призначення, до яких входить багатий вибір ортопедичної продукції, товарів для вагітних та матерів-годувальниць, інгалятори, апарати магнітної терапії. У кожній нашій аптеці можна придбати вітаміни провідних зарубіжних та вітчизняних виробників, біологічно активні добавки, лікувальну косметику VICHY, LA ROCHE, SANIFI, SOPHARMA, лікувальні шампуні, дитячу косметику вітчизняних та зарубіжних виробників та багато іншого.

Екстемпоральне виробництво

Аптека "ЛЕДА"– переможець щорічного конкурсу професіоналів фармацевтичної галузі України «Панацея-2012». Найкращою аптекою з екстемпоральним виробництвом в Україні, стала одна з аптек мережі "ЛЕДА" на вул. Валентинівська, 18-д, має власні виробничі потужності для виготовлення різних лікарських препаратів за індивідуальними прописами (приготування ліків за рецептом лікаря).

Натуральна косметика LEDA

Нагорода «Панацея-2012» в номінації «Найкраща аптека з екстемпоральним виробництвом» стала чітким сигналом — еко косметика в Україні користується великим попитом. Кваліфіковані фармацевти ретельно вивчають потреби споживачів та світові тренди. Орієнтація на органічні та екологічні засоби для догляду за шкірою та волоссям сформувалася як логічний наслідок комплексних досліджень попиту. Цей напрямок цілковито відповідає принципам нашої компанії.

Виробництво дезінфікуючих засобів та БАДів

ТОВ "ЛЕДА" має окремий відділ для виробництва дезінфікуючих засобів, косметичної продукції, діючий на власних виробничих потужностях згідно з розробленими технічними умовами, погодженими ДП "Всеукраїнським державним науково-виробничим центром стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів". Якість виробленої продукції підтверджується висновками державної санітарно-гігієнічної експертизи.

Контрактне виробництво

Наше завдання – виробництво високоякісної продукції, яка буде користуватися попитом, приносити користь і прибуток. Саме тому ми надаємо наступний спектр послуг: розробка продукту, виробництво зразків, закупівля сировини, тари, етикетки, виготовлення і розфасовка продукції, реєстрація, сертифікація.
ТОВ "ЛЕДА" має сертифікат міжнародного стандарту ISO, вимоги якого застосовує у розробці, виробництві косметичної, дезінфекційної, гігієнічної та гігієнічно-профілактичної продукції та у виробництві спеціальних харчових продуктів (дієтичних добавок).
     В період воєнного стану аптечна мережа ТОВ “ЛЕДА” безперебійно продовжує роботу з забезпечення населення лікарськими, санітарно-гігієничними, дезінфікуючими засобами, товарами медичного призначення, іншими супутніми товарами аптечного асортименту, оскільки аптечна мережа належить до підприємств критично важливої інфраструктури.
Доступні в аптеках ТОВ "ЛЕДА" у воєнний час і соціальні програми: - Medikard;
- ТерапіяПлюс;
- Захистіть судини - збережіть серце;
- Захисти своє майбутнє;
- Ключ до життя;
- Я бачу;
- Збережемо здоров'я разом;
- Допомога Суглобам
дозволяючи пацієнтам із хронічними захворюваннями слідкувати за своїм здоров`ям, проходити повний курс лікування, мати можливість придбати ліки зі знижками, а за державною програмою Доступні ліки - отримувати їх безкоштовно або з мінімальною доплатою.
За сумлінну працю під час воєнного стану в Україні, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток торгівлі у місті Харків у складні часи колектив ТОВ "ЛЕДА" був нагороджений Виконкомом Харківської міської ради на чолі з міським головою І.О.Тереховим почесною грамотою.